Doğal Dalgalı Saç Modeli

Doğal Dalgalı Saç Modeli

Hiçbir zaman modası geçmeyen saç modellerini konu alacağız. Doğal Dalgalı Saç Modeli ya da dalgalı saç modeli hangisini kullanmak istiyorsanız. Fakat bu yazımızda işin doğal olan kısmına eğileceğimiz için Doğal Dalgalı Saç Modeli daha uygun bir isim oldu. İşin doğal olan kısmına eğilmenin yanında saçlarınıza zarar vermeyen yöntemlerle modaya uygun bu saç modelini uygulamaya çalışacağız ve sonuçları hep beraber görelim. Yine tekrar etmek ve vurgulamak gerekirse Doğal Dalgalı Saç Modelinin Hiçbir zaman modası geçmez. Çünkü günlük haytta en çok kullandığımız ve çoğu kadının hoşuna giden bu saç modeli düşündüğünüzden daha popüler. Herkese uygulanabilir olmasıda ayrı bir özelliği. Doğal Dalgalı Saç Modelinin en önemli özelliği ise kendiniz basit bir şekilde yapabiliyor olmanız. Doğal Dalgalı saç modelleri belkide dünyada en kolay uygulanan saç modeli olabilir ve belkide bu yüzden hiçbir zaman modası geçmeyecektir.

 

Moda dediğimiz şey sık sık değişir. Bunu biliyorsunuz. Çoğu güzel kıyafet ya da daha doğrusu çoğu güzel sitil çöpe gider. Kimileri daha sonrada tekrar hayata dönsede elbette herşeyi zamanında yaşamak gerek. Doğal Dalgalı Saç Modelinin modası ise hiç geçmiyor. Günlük hayatta, işte, tatilde partide, düğünde… Her yerde kullanabileceğiniz ve size çok yakışan bu saç modeli her zaman modaya uygun olduğu gibi çokta popüler. Şimdi Doğal Dalgalı saç modelleri ve yapılışlarına biraz değinelim.

 

Doğal Dalgalı Saç Modelini yapmak için iki seçeneğiniz var. ama biz bir tanesini kullanmanızı tavsiye ediyoruz ve o yöntemi anlatacağız. İlk seçenek saç maşası. Saçlarınıza zarar verme durumu nedeniyle saç maşasını anlatmıyoruz. Kullanmayın. İkinci seçeneğimiz gerçekten Doğal olması nedeniyle de tercih ettiğimiz bir yöntem. Doğal Dalgalı Saç Modelini yapmanın en kolay yolu örgü. Özellikle ıslak saça uygulayacağınız örgüler saçınız kuruduktan sonra harika şekilde dalgalara sahip oluyor. İşte yapmanız gerekenler… Islak saçınız eğer hali hazırda kullanıyorsanız nemlendirici kreminizi sürün. Daha sonra kalın bir tarakla tarayın. Şimdi karar vermeniz gerekiyor, iri dalgalar mı istiyorsunuz yoksa küçük dalgalar mı? İri dalgalar istiyorsanız eğer büyük örgüler yapmalısınız. 4-5 adet ördü yaparsanız iri dalgalar elde edersiniz. Daha sık örgülerle daha küçük dalgalar elde etmek mümkün. Örgülerinizi yapın ve saç kurutma makinesiyle saçlarınızı kurutun. Ya da doğal olarak kurumaya bırakın. Gece örgülerinizle yaratsanız daha etkili ve kalıcı birDoğal Dalgalı Saç Modeli elde edersiniz.

Yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir